Kredyt samochodowy

Kredyty samochodowe

Samochód to obecnie podstawowy środek transportu, bez którego wiele osób nie jest w stanie funkcjonować. Własne cztery kółka, pozwalają zawieść nas w dowolne miejsce, kiedy tylko chcemy. Samochód jest także niezastąpiony przy prowadzeniu własnego biznesu, pozwalając szybko dotrzeć do Klienta czy dostarczyć towar w wybrane miejsce. Nie każdy z nas może pozwolić sobie jednak na zakup samochodu za gotówkę. Nie jest tajemnicą, że w większości sytuacji zakup pojazdu jest to dość spory wydatek. W tej sytuacji, pomocny może być kredyt samochodowy. Przed jego zaciągnięciem, warto jednak porównać oferty banków pod względem warunków, jakie oferują. W tym przypadku niezastąpione jest TDF. Korzystając z usług specjalistów, każdy ma możliwość zrealizowania marzenia o bezpiecznym, komfortowym i niezawodnym samochodzie. Dzięki naszym kredytom samochodowym, możesz kupić pojazd nie tylko do domu, ale również do swojej firmy.

Czego dotyczy i komy dedykowany jest kredy samochodowy?

Kredyt samochodowy należy do grupy kredytów celowych i przeznaczony jest na zakup pojazdów. Nie dotyczy on wbrew pozorom wyłącznie samochodów osobowych. Może on pozwolić nam pozyskać samochody ciężarowe, motocykle, przyczepy, quady, maszyny budowlane, traktory, a nawet łodzie motorowe.

Skierowany jest do osób prywatnych oraz do przedsiębiorców. Kredyt samochodowy może zostać udzielony zarówno na zakup nowego samochodu, jak też używanego. Pojazd musi posiadać jednak ważny dowód rejestracyjny.

Oferty banków proponujących kredyty samochodowe, mogą znacząco różnić się między sobą, dlatego dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firmy TDF. Zapewnimy nie tylko najlepszą ofertę, ale również pomoc w uzyskaniu kredytu. Decyzję można otrzymać nawet w godzinę.

Porównując oferty wielu banków działających w Polsce, pomożemy Ci znaleźć najkorzystniejszy kredyt samochodowy dopasowany do Twoich potrzeb. Zapewniamy uproszczoną procedurę kredytową, przejrzystą umowę oraz dogodne, dopasowane do każdego Klienta warunki spłaty.

Kredyt samochodowy z pomocą TDF

Wiele osób, które planują zakup pojazdu, zastanawia się czy w ich przypadku lepszym rozwiązaniem będzie kredyt samochodowy czy gotówkowy. Oba mogą zostać przeznaczone na zakup samochodu.

Który więc wybrać?

Niemal w każdym przypadku, korzystniejszą opcją będzie kredyt samochodowy, z prostego powodu – jest tańszy.

Skąd to wynika?

Bank udzielający kredytu samochodowego posiada szereg zabezpieczeń, na wypadek niewypłacalności klienta. Kredyt gotówkowy ich nie posiada, dlatego jest wyżej oprocentowany. Do kredytu samochodowego możesz wnieść wkład własny, jednak nie zawsze jest to konieczne.

W TDF oferujemy kredyty charakteryzujące się niskim oprocentowaniem, dzięki czemu są one bardzo korzystne dla naszych Klientów. Oferujemy kredyty na zakup zarówno nowego, jak i używanego pojazdu.

Nasze usługi skierowane są do osób w różnym wieku, o odmiennej sytuacji finansowej i wykonujących zróżnicowaną działalność. Decyzję kredytową można otrzymać już w godzinę od złożenia wniosku. W wielu przypadkach nie wymagany jest wkład własny. Wystarczy oświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Nasi doradcy pomogą przejść przez całą procedurę zapewniając minimum formalności, dzięki czemu Klient zaoszczędzi mnóstwo swojego cennego czasu. Zapewniamy dogodny okres spłat, dopasowany do indywidualnych preferencji i wymagań. W pakiecie można również nabyć najtańsze na rynku OC i AC.

Zapewniamy:

  • Niskie oprocentowanie,
  • decyzję kredytową w godzinę,
  • dodatkową gotówkę na dowolny cel,
  • dogodny okres spłaty,
  • wpłatę własną od 0zł,
  • możliwość skredytowania składki ubezpieczeniowej OC/AC,
  • kredyt na oświadczenie o dochodach,
  • uproszczone procedury,
  • finansowanie zakupu zarówno nowych, jak i używanych pojazdów,
  • w pakiecie OC i AC najtańsze na rynku.