Kredyt dla firm

Kredyty dla firm

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej, często wiąże się z obrotem gotówkowym oraz inwestycjami. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz środki na rozwój firmy, czy może chcesz pokryć jej bieżące zobowiązania, pomożemy znaleźć Ci najkorzystniejszą ofertę. Porównamy dla Ciebie oferty wielu banków, nie tylko pod względem wysokości oprocentowania, ale również prowizji i RRSO. Wybierając ofertę TDF możesz liczyć na profesjonalną obsługę w zakresie kredytów dla firm. Nasi doradcy przedstawią Ci propozycje kredytów dla Twojej firmy i pomogą w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania dopasowanego do Twoich potrzeb. Zapewniamy przejrzyste zasady udzielenia kredytu, minimum formalności oraz atrakcyjne warunki dostosowane do wymagań i możliwości Twojej firmy. Sprawdź, co możemy zaoferować w zakresie kredytów dla firm i wybierz wariant, który najlepiej pasuje do Twoich oczekiwań.

Kredyt inwestycyjny

Nasza oferta, zawiera między innymi kredyty inwestycyjne. To najpopularniejszy rodzaj kredytów, na który decydują się przedsiębiorcy. Dla wielu z nich jest szansą na zakup nowych środków trwałych. Zaletą tego typu kredytów jest wysokość dostępnych kwot. Zależą one jednak w dużej mierze od zdolności finansowej firmy oraz wielu innych czynników.

W TDF pomagamy w uzyskaniu kredytów na zakup nowych nieruchomości, urządzeń i innych przedmiotów, niezbędnych do działania przedsiębiorstwa. Twoja firma bierze udział w zamówieniach publicznych? Zapewnimy wsparcie finansowe, które pozwoli w realizacji nawet 70% wartości całej inwestycji.

Kredyt w rachunku bieżącym

Dla wygody Klientów oferujemy kredyt w rachunku bieżącym. Jest to rodzaj kredytu odnawialnego, dzięki któremu pieniądze na rozwój Twojej działalności zawsze będą w zasięgu ręki. Bezterminowy kredyt w rachunku bieżącym to pewny i wygodny sposób finansowania biznesu.

Kredyt obrotowy

Nasi Klienci mogą zdecydować się również na kredyt obrotowy. To rozwiązanie, dzięki któremu sfinansujesz bieżące potrzeby swojej firmy. Wysokość zadłużenia możesz dopasować do rzeczywistych potrzeb oraz wydatków Twojego przedsiębiorstwa. Spłata kredytu będzie następować w sposób automatyczny w ustalonym terminie. Kredyt obrotowy, pozwoli uregulować rozliczenia oraz spłacić zobowiązania bieżące bez zadłużania się powyżej Twoich potrzeb.

Elastyczna linia kredytowa

Dla dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw proponujemy elastyczną linię kredytową. Zapewnia ona kilka produktów w jednym. Można dzięki niej podzielić limit finansowania na różne usługi. W ten sposób sam podejmiesz decyzję, które rozwiązanie wybierzesz dla swojej firmy.

Kredyt pod dotację

Ubiegasz się o dotację ze środków Unii Europejskiej na realizację inwestycji? Skorzystaj z kredytu pod dotację. Możemy sfinansować nawet do 100% wartości inwestycji netto, pokrywając zarówno koszty kwalifikowane, jak i niekwalifikowane.

Fundusz poręczeniowy

Chciałbyś l rozszerzyć zakres swojej działalności, jednak brakuje Ci zdolności kredytowej? Skorzystaj z kredytu z poręczeniem.  Fundusz Poręczeniowy udzieli Ci poręczenia, dzięki któremu łatwiej uzyskasz kredyt, w sytuacji, gdy posiadane przez Ciebie formy zabezpieczenia są dla banku niewystarczające.

Kredyt dla freelancera

Dla przedstawicieli wolnych zawodów, przygotowaliśmy z kolei odrębny rodzaj kredytu, który znacznie lepiej sprawdzi się w ich sytuacji, ponieważ jest rozpatrywany w uproszczony sposób. Bez konieczności załatwiania zbędnych formalności można uzyskać nawet 650 tysięcy złotych. W TDF pomożemy w doborze najlepszego kredytu dla freelancera.

Faktoring

Dla przedsiębiorców udzielających kredytów kupieckich proponujemy faktoring, który wyeliminuje problem z brakiem gotówki. Dzięki tej formie finansowania, otrzymasz zapłatę za wystawioną fakturę przed terminem płatności. W ten sposób, należności zostaną zamienione na środki finansowe, poprawiając Twoją płynność finansową i zabezpieczając przed ryzykiem niewypłacalności kontrahentów.

Dlaczego kredyt dla firmy z TDF to to dobry wybór?

TDF Rzeszów zapewni Ci pomoc w prowadzeniu biznesu, dzięki czemu szybko i na korzystnych warunkach otrzymasz kredyt, który pomoże rozwinąć Twoją działalność.

Nasi pracownicy udzielą Ci szczegółowych informacji i doradzą, który typ kredytu najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku. Jeśli szukasz wsparcia finansowego dla swojego przedsiębiorstwa, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami.