Kredyt gotówkowy

Kredyty gotówkowe

Kredyt gotówkowy to jeden z najpopularniejszych produktów bankowych. Banki stosunkowo chętnie rozpatrują wnioski o nie, udzielając dofinansowania. Przyznaną kwotę można wykorzystać na dowolne cele, choć niektóre banki mogą wymagać określenia w umowie kredytowej, na co zostanie wydana suma. Kredyty gotówkowe w większości ofert bankowych nie posiadają zwykle restrykcyjnych zabezpieczeń w porównaniu do innych typów kredytów. Dzięki temu, dostępne są one dla większego grona Klientów.

Ogólne zasady kredytu gotówkowego

Podstawą każdego kredytu gotówkowego jest umowa. Zgodnie z nią, bank przekazuje określoną kwotę kredytobiorcy, który zobowiązuje się do jej spłaty w wyznaczonym terminie. Zaciągnięcie takiego kredytu jest stosunkowo proste. Kredytobiorca musi podać wysokość swoich zarobków, które w opinii banku powinny umożliwić mu spłatę zadłużenia.

Kredyt gotówkowy nie wymaga zabezpieczeń i może zostać wykorzystany na sfinansowanie dowolnego celu. Zaletą takiego rozwiązania jest także minimalna ilość formalności oraz szybka wypłata gotówki. Kredyt gotówkowy jest więc dla wielu osób atrakcyjnym sposobem na pozyskanie dodatkowych środków finansowych.

Jak skorzystać z kredytu gotówkowego?

Niemal każdy bank ma w swojej ofercie kredyty gotówkowe, dlatego są one łatwo dostępne dla konsumentów. Poszczególne oferty mogą się jednak w znaczny sposób różnić między sobą, dlatego warto przed podjęciem decyzji skorzystać z usług specjalisty. TDF posiada duże doświadczenie przy dopasowywaniu ofert kredytowych oraz sporządzaniu wniosków. Dzięki temu, zostaniesz fachowo przeprowadzony przez cały proces transakcji.

Korzystając z usług TDF, nie trzeba dokumentować swoich dochodów, aby uzyskać kredyt. Jedyne co jest potrzebne to dowód osobisty oraz drugi dokument tożsamości. Pod uwagę brana jest większość form i źródeł uzyskiwania dochodów. Żadne zabezpieczenia spłaty nie są wymagane. Klient sam może wybrać okres kredytowania, w zależności od swoich preferencji. Wysokość rat dopasowywana jest do indywidualnych możliwości finansowych.

Poszukując ofert kredytów gotówkowych na własną rękę, musimy zachować czujność i rozsądek, zwracając uwagę na ukryte koszty czy dodatkowe opłaty. Wiele osób znajduje się w sytuacji, w której licząc na szybką gotówkę nie zadaje sobie trudu, aby zapoznać się ze wszystkimi warunkami umowy, przez co w efekcie całkowity koszt kredytu może wpędzić nas w jeszcze większe problemy finansowe.

Na szczęście TDF czuwa nad wszystkim i dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, pomaga w dopasowaniu oferty zapewniającej najniższy koszt całkowity.

Kredyt gotówkowy z TDF

W TDF można uzyskać kredyt już od 500 zł. Maksymalna kwota wynosi natomiast 100 000 zł. Za złożenie i rozpatrzenie wniosku nie są pobierane żadne opłaty. Kredyt ubezpieczony zostaje na wypadek utraty pracy przez kredytobiorcę oraz od innych wydarzeń losowych. W ratę kredytu wliczony jest zarówno dług, jak i odsetki.

Jeśli zastanawiasz jakie czekają Cię warunki, skontaktuj się z TDF. Na podstawie danych, wyliczona zostanie orientacyjna kwota. TDF gwarantuje niższe raty, niż oferowane w innych placówkach. Można spłacić je także we wcześniejszym terminie, bez naliczania odsetek.

W sytuacji, gdy domowy budżet nie jest w stanie poradzić sobie z ilością wydatków, najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z możliwości wsparcia finansowego. W TDF nie musisz martwić się wysokimi opłatami oraz koniecznością ograniczenia wydatków na czas spłaty zobowiązań. Oferta zostanie dopasowana w taki sposób, aby zagwarantować szybkie uzyskanie pieniędzy przy korzystnych warunkach. Przyznane pieniądze można wykorzystać na dowolne przedsięwzięcie. Mogą one stanowić wsparcie na przetrwanie w trudnej sytuacji finansowej, pomoc na nieprzewidziane wydatki czy sposób na zrealizowanie marzeń.

Przeprowadzimy Cię przez cały proces transakcji kredytu gotówkowego

Nie musisz dokumentować swoich dochodów, wystarczy dowód osobisty i drugi dokument tożsamości.

  • Nie wymagamy żadnych zabezpieczeń spłaty.
  • Sam wybierasz dogodny okres kredytowania.
  • Dostosujemy wysokość raty do Twoich możliwości.
  • Bierzemy pod uwagę większość form uzyskiwania dochodu.
  • Dajemy możliwość kredytu już od 500 do 100 000 PLN.
  • Brak opłat za złożenie i rozpatrzenie wniosku.
  • Kredyt ubezpieczony od utraty pracy oraz innych zdarzeń losowych.
  • Możliwość wcześniejszej spłaty bez naliczania odsetek.
  • Pieniądze możesz przeznaczyć, na co tylko zechcesz.